Новини

Благотворителен турнир по футбол ще се проведе от 8.30 ч. на 23.06.2012 г., на футболното игрище на Технически университет – Варна. Организатори са Технически университет – Варна, Община Варна и Синдикат на служителите в затворите в България.Турнирът е под надслов „С любов в памет на бащите герои” и има за цел да подкрепи децата и семействата на загиналите и инвалидизирани служители от областните структури на ОД на МВР и Министерството на правосъдието. Участват 32 отбора от варненските вузове, отбори от полицейските структури, охранителни фирми и държавни и общински институции от цялата страна.

Турнирът ще бъде открит в 8.30 часа на 23.06.2012год. с почитане паметта на загиналите служители на МВР и МП..Ритуал в памет на служителите ще извърши Варненският и Великопреславски Митрополит Кирил. Мероприятието ще бъде уважено от на ОД на МВР Варна Комисар Димитър Димитров , Г-н Коста Базитов зам. - кмет на Община Варна и Председателя на комисията за култура, гражданско общество и медии към Народното събрание г-жа Даниела Петрова. В 9.10 часа 2 благотворителни мача в подкрепа на инициативата  ще изиграят деца от детските футболни школи на ПФК Черно Море и ОДК Варна.В 9.30часа ще започнат първите мачове от турнира.Срещите ще се играят на фона на  музикално - артистична програма.

 

Група А

1.Летище Варна
2.Пристанище Варна
3. РУП -Провадия
4.Трето РУП -ОД на МВР Варна

Група B

1.Елдоминвест
2.ССЗБ Варна и СAС МВР Варна
3.Специализирани полицейски Сили Варна
4. Жандармерия

Група С

1.Технически Университет Варна
2.Военноморски спортен клуб
3.Фирма САЛС
4.СОД Варна

Група D

1.В и К Варна
2.УВСК ВВМУ “ Никола Й. Вапцаров“
3.Затвора Ловеч
4. Баумакс

Група Е

1. ЦСПП -Полицейска школа Варна
2.Затвора Варна
3.СОД DSC
4.Пето РУП ОД на МВР Варна

Група F

1.Съдебна охрана Варна
2.Пикадили
3.Спортен клуб към ОД на МВР Варна
4.Икономически университет Варна

Група G

1.ЕОН България
2. Девня Цимент
3.Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър“
4.Пътна полиция към ОД на МВР Варна

Група H

1 Варненска и Великопреславска Mитрополия
2.СОТ 161
3.Спиди Варна
4.Община Варна

 

 

време отбор домакин отбор гост игрище
09.30-10.10 Пристанище Варна Трето РУП -ОД на МВР Варна 1
10.10-10.50 Летище Варна

 

РУП -Провадия 1
10.50-11.30 Елдоминвест Жандармерия 1
11.30- 12.10 ССЗБ Варна и СAС МВР Варна Специализирани полицейски Сили Варна 1
12.10-12.50 Технически Университет Варна

 

СОД Варна 1
12.50-13.30 Военноморски спортен клуб Фирма САЛС 1
13.30-14.10 Трето РУП -ОД на МВР Варна РУП -Провадия 1
14.10-14.50 Пристанище Варна Летище Варна

 

1
14.50-15.30 Жандармерия Специализирани полицейски Сили Варна 1
15.30-16.10 Елдоминвест ССЗБ Варна и СAС МВР Варна 1
16.10-16.50 СОД Варна Фирма САЛС 1
16.50-17.30 Технически Университет Варна

 

Военноморски спортен клуб
 

1

17.30-18.10 Летище Варна Трето РУП -ОД на МВР Варна 1
18.10-18.50 РУП -Провадия Пристанище Варна 1
18.50-19.30 ССЗБ Варна и СAС МВР Варна Жандармерия 1
19.30-20.10 Пикадили Икономически университет Варна 1

 

време отбор домакин отбор гост игрище
09.30-10.10 В и К Варна Баумакс

 

2
10.10-10.50 УВСК ВВМУ “ Никола Й. Вапцаров“ Затвора Ловеч

 

2
10.50-11.30 ЦСПП -Полицейска школа Варна Пето РУП ОД на МВР Варна

 

2
11.30- 12.10 Затвора Варна СОД DSC 2
12.10-12.50 Съдебна охрана Варна Икономически университет Варна

 

2
12.50-13.30 Пикадили

 

Спортен клуб към ОД на МВР Варна

 

2
13.30-14.10 Баумакс

 

Затвора Ловеч

 

2
14.10-14.50 В и К Варна УВСК ВВМУ “ Никола Й. Вапцаров“ 2
14.50-15.30 Пето РУП ОД на МВР Варна СОД DSC 2
15.30-16.10 ЦСПП -Полицейска школа Варна Затвора Варна

 

2
16.10-16.50 Икономически университет Варна

 

Спортен клуб към ОД на МВР Варна

 

2
16.50-17.30 Съдебна охрана Варна Пикадили

 

2
17.30-18.10 УВСК ВВМУ “ Никола Й. Вапцаров“ Баумакс

 

2
18.10-18.50 Затвора Ловеч

 

В и К Варна 2
18.50-19.30 Затвора Варна Пето РУП ОД на МВР Варна 2
19.30-20.10 СОД DSC ЦСПП -Полицейска школа Варна 2

 

време отбор домакин отбор гост игрище
09.30-10.10 ЕОН България Пътна полиция към ОД на МВР Варна

 

3
10.10-10.50 Девня Цимент Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър“ 3
10.50-11.30 Варненска и Великопреславска Mитрополия Община Варна 3
11.30- 12.10 СОТ 161 Спиди Варна 3
12.10-12.50 Пътна полиция към ОД на МВР Варна

 

Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър“ 3
12.50-13.30 ЕОН България Девня Цимент 3
13.30-14.10 Община Варна Спиди Варна 3
14.10-14.50 Варненска и Великопреславска Mитрополия СОТ 161 3
14.50-15.30 Девня Цимент Пътна полиция към ОД на МВР Варна

 

3
15.30-16.10 Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър“ ЕОН България 3
16.10-16.50 СОТ 161 Община Варна 3
16.50-17.30 Спиди Варна Варненска и Великопреславска Mитрополия 3
17.30-18.10 Специализирани полицейски Сили Варна Елдоминвест

 

3
18.10-18.50 Фирма САЛС Технически Университет Варна 3
18.50-19.30 УВСК ВВМУ “ Никола Й. Вапцаров“ .СОД Варна 3
19.30-20.10 Спортен клуб към ОД на МВР Варна

 

 

 

Съдебна охрана Варна 3